Avcılar evden eve nakliyat firması olarak amacımız müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Alanında deneyim kazanmış personellerimizle bu işi yıllardır kaliteli bir şekilde devam ettirmekteyiz. Müşteri hassasiyetine önem vererek planlı ve programlı bir şekilde çalışmaktayız. Ayrıca, nakliye firmalarının olmazsa olmazları arasında sayılabilecek web sayfası hizmetimiz mevcuttur.

Sizler için tasarladığımız web sayfamızdan, iş ile ilgili dokümanlarımıza ve merak edilen her şeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca evden eve taşıma işini ne kadar zor bir iş olduğunu bildiğimiz için, müşterilerimizi maddi manevi hiçbir hasara uğratmadan işimizi yapmaktayız.

avcılar evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

İşine yasal kurallara uyarak yapan bir firma olarak devlete ödediğimiz vergile imiz ve K3 taşıma belgemiz mevcuttur. Avcılar evden eve nakliyat firması olarak, bunlara ek olarak şunu da belirtmeliyiz ki, taşıma ekibimizin göstermiş oldukları ahlaki tavır ve davranışlar müşterilerimiz tarafından takdir edilerek, bizi bu sektörün en çok tutulan firması haline getirmiştir.

Avcılar evden eve nakliyat firması olarak, düzenli ve planlı çalışmalarımızla müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız.  Taşıma işleminden önce, taşıma işine dair yapılan plan ve programlar müşterilerimizin isteklerine ve hassasiyetlerine göre düzenlenmektedir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Avcılar evden eve nakliyat firmaları firmamız taşıma öncesi müşterimizin müsait olduğu bir vakitte müşterimizin evine, ekspertiz incelemesi yapan personelimizi gönderir. Uzman personelimizin yapmış olduğu eşya incelemesi sonucunda eşyalarınızın miktarını ve türünü öğrenmiş oluruz. Taşıma ekibi olarak eşyalarınızı taşınma şeklini önceden belirleyerek taşıma işine başlarız. Avcılar evden eve nakliyat, olarak firmamızın diğer özellikleri şunlardır;

Ekspertiz hizmeti, Asansörlü taşımacılık hizmeti, Sigorta ve kasko garantili taşıma, Eşya sınıflandırması yaparak kolileme ve paketleme, Montaj ekibi desteği, Ekonomik fiyatlar ve ödeme seçeneklerinin uygunluğu, Çok iyi derecede referans verebiliyor olması, Müşteri memnuniyetine önem vermek, İş odaklı çalışmak, Verilen saatte hizmetin en iyi şekilde sorunsuzca tamamlanması.

nakliyat
nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınızı taşınacağınız eve teslim ettikten sonra sayımını yaparak eksik bir şey olup olmadığını kontrol ediyoruz. Varsa hasarlı ürünlere ilişkin rapor tutarak, sigorta şirketine gönderiyoruz. Firma olarak yaptığımız bütün işlerin arkasındayız. Sorunsuz bir taşımacılık hizmeti isteyen herkesi firmamıza bekleriz.

Gelişen teknoloji ile birlikte kendisini durmadan yenileyen firmamız, Avcılar Evden eve nakliyat eşya taşımacılığı hizmetlerinde size kusursuzu yaşatıyor. Firmamızda nakliye sektörüne daha çok yeni dahil olan ekipmanları bile bulmanız mümkün. Sürekli teknolojiyi takip eden, hem sizin hem de kendi işini kolaylaştırmak isteyen firmamız, sizin eşyalarınızı en kaliteli araçlar ve ekipmanlar ile taşımaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kullandığımız asansörlü taşıma sistemi sayesinde yüksek katlı binalardan bile eşyalar kolaylıkla alınmakta ve hiçbir zarar görmeden araçlarımıza yüklenmektedir. Avcılar Evden eve nakliyat fiyatları nakliye hizmetlerinde siz de bizi tercih edin ve kalite ile siz de tanışma fırsatı yakalayın. Eviniz hangi katta olursa olsun eşyalarınız bizimle güvende taşınsın.

Avcılar Evden eve nakliyat hizmetlerini sadece şehir içinde değil, şehir dışında da size sunuyoruz. Hem ofis eşyalarınızı hem de ev eşyalarınızı dilediğiniz her yere taşıyoruz. Size verdiğimiz hizmeti sadece şehir içinde değil, şehir dışında da sunuyor, yeni yuvanıza siz değerli müşterilerimizi güvenle yerleştiriyoruz. Taşımacılığın her aşamasında eğitimli personeller çalıştırıyor, sizlerin güvenliğiniz için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Kendinizi güven içerisinde firmamıza emanet edebilirsiniz.

nakliyat 9
nakliyat 9

Avcılar Evden Eve Nakliyat Şirketi

Avcılar Evden eve nakliyat hizmetlerini sizlerin memnuniyetine maksimum önem vererek yerine getiren firmamız, size bir telefon kadar yakın. Siz de nakliye ihtiyacında bizi arayabilir, fiyat bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız sayesinde kalite ayrıcalık olmaktan çıkıyor. Çünkü biz bütün müşterilerimize aynı kalitede hizmet veriyoruz.

Avcılar evden eve nakliyat şirketi Modern, güvenilir evden eve taşımacılık hizmetiyle Türkiye ‘nin 81 iline yayılmış şubeleri ile evden eve nakliyat ve tüm nakliye faliyetine kesintisiz devam etmektedir. Türkiye ‘nin neresinde olursanız olun firmamız ile iletişime geçmeniz dahilinde ilden ile nakliyat hizmetimizle eşyalarınızı bulunduğu yerden alıp gideceği adrese sağ salim ve ekonomik fiyat koşulu ile ulaştırmaktayız

Firmamızın şehirler arası nakliyat hizmetlerinde adının bu kadar telafuz edilmesinin bir başka sebebi de müşteriye karşı sıcak kanlı olup her düşüncesi ve önerisine karşı saygı duymanız, uygulamada bunları başarı ile hizmete entegre etmemizdir.

nakliyat
nakliyat
Avcılar Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinde eşyaların ambalajlanması araca yüklenmesi çok önem arz etmektedir, Çünkü gidecek mesafenin uzaklığı ve yollarda oluşabilecek her hangi bir olumsuzlukta eşyaların kasa içinde devrilip hasar görmemiş için sağlıklı ve titizlikle bu alanlarda dikkat edilmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Uygun Araçlarla Kaliteli Taşıma

Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinde kullanılacak araçların tüm bakımlarının yapılması, kasalarının nakliyeye uygun hale getirilmesi, aracı kullanacak şöförün uzun yol tecrübesi, resmi belge ve evrakların bulunması önem arz etmektedir.

Firmamız her sene araçların yenilemekte,, sayısı hızla artan araç filosu ile taleplerin karşılanması adına hızla büyümeye gitmektedir.

ETİKETLER :

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir