Kurumsal taşımacılık ofislerin ve çalışma alanlarının deneyimli personellerle gerekli olan ekipmanlarla bir planlama ve sözleşme yapılarak taşınmasıdır. Bu tür taşımalarda Sigorta kapsamında hizmet vermek taşınacak eşyaların maddi değeri bakımından zorunludur. Bu sebeple de nakliyecilik alanında hizmet veren firmalar işyerlerinin de taşınması işleminde profesyonel bir hizmet verebiliyor.

kurumsal taşıma
kurumsal taşıma

Kurumsal Taşımacılık

Bu hizmete kurumsal taşımacılık adı verilirken evlerde uygulanan sistemin bir benzeri bu işlemlerde gerçekleştiriliyor. Ancak bu aşamada farklı durumlar da ortaya çıkabiliyor. İşyerlerinin taşınması işleminde asansörler ile indirilemeyecek kadar büyük ya da ağır olan eşyalar bulunabiliyor.

Bu eşyalar için de ekipler kendi imkânlarıyla taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu da ekipler için ekstra bir efor anlamına gelirken ücretler üzerinde de değişimler yaşanıyor.

İstanbul Kurumsal Taşıma

Evlere göre işyerlerinde paketleme işlemleri çok daha anlamlı oluyor. İşyerleri genel olarak evlere göre daha büyük ve daha çok eşya bulunduran alanlar olmasına rağmen ofisi kullanan kişilerin bu işlemleri yapma imkânı olmuyor. Bu sebeple de büyük şirketler İstanbul kurumsal taşıma hizmeti yapan firmalar ile iletişime geçiyorlar. İletişime geçilen bu firmalar da özel sistemler ile birlikte eşyaları güvenli bir biçimde kamyonlara yüklüyorlar.

Kurumsal Nakliyat Taşıma

Bazı durumlarda işyerleri nakliyecilik işlemlerini aynı gün içerisinde tamamlanmasını istiyorlar. Genel olarak işyerlerini kapalı tutmak istemeyen kişiler Pazar günlerinde nakliye işleminin tamamlanarak hafta başında tekrar aktif bir halde hizmet vermeyi planlıyorlar. Bunun için de çok kaliteli ve planlı bir Kurumsal nakliyat taşıma,ve nakliyecilik firması ile anlaşılması gerekiyor.