Yakuplu evden eve nakliyat firması üstün kalite ve performansı ile güvenli taşıma güvenli taşıma hizmeti sunmaktayız. Yakuplu evden eve nakliyat firması iş güvenliğine dair tüm önlemleri almaktadır. Nakliye işlemlerinin gerçekleştiği araçlarımızın düzenli olarak muayeneleri ve kontrolleri yapılmaktadır. Firmamız teknolojiyi takip ederek güncel kalmaktadır. Böylece kendimizi geliştirip bilgi dağarcığımızı genişletmekteyiz.

yakuplu evden eve nakliyat
yakuplu evden eve nakliyat

Yakuplu Evden Eve Nakliyat Firması Güvencesi

Ayrıca bilgilerimiz ve iş gücümüzü birleştirerek mükemmel performanslar ortaya koyarız. Nakliyat sektöründe olması gereken K3 de dahil olmak üzere tüm yasal belgelerimiz mevcuttur. Nakliyat sektöründe olması gereken en temel ilke güvendir. Bu nedenle firmamız sizlere en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına çalışmalarını sürdürür.

Yakuplu evden eve nakliyat firması müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Firmamız taşıma öncesinde müşterilerimiz ile irtibata geçmektedir. Müşteriler ile yapılacak olan toplantıda nakliyenin gerçekleşeceği gün ve saat belirlenir. Firmamız sistemli ve planlı çalışmalar sürdürmektedir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Yakuplu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat işinde planlama ile çalışmadığı takdirde işler karmaşık hale gelerek Zaman kaybına ve gereksiz işgücüne dönüşebilir. Bu nedenle kurumsal bir firma olarak program ve projeler kapsamında çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz planlı çalışmalarımızı öğrenebilmek için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Fakat sizlere sunacağımız bazı hizmetlerimizi maddelersek;

 • Asansörlü taşıma
 • Expertiz işlemi
 • Sigortalı taşıma
 • Uygun paketleme, kolileme, sökme ve monte işlemleri
 • Ekonomik fiyat
 • Profösyönel ekiplerdir

Yakuplu evden eve nakliyat firmaları olarak yukarıda sıralamış olduğumuz tüm hizmetleri kapsamaktayız. Bu çalışmaları kısaca tanımlayacak olursak asansörlü taşıma sistemimiz ile artık daha hızlı nakliye sağlamaktayız. Ayrıca apartman alanları dar olan veya yüksek katlı evlerde oturan müşterilerimiz için ayrıcalıklı bir uygulamadır. Asansörlü taşıma uygulayan ekiplerimiz vinçli araçları kurulumunu gerçekleştirirler. Ardından özel halatlar ile eşyalarınızı sabitlenir.

Yakuplu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu işlem uygulanırken gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Ekspertiz elemanları evinize ziyarete gelerek eşyalarınızın adetlerini tutanak halinde belgeler. Ayrıca taşıma kilometresi hesaplanarak uygun bir fiyatlama listesi oluşturulur. Sigortalı taşıma ile eşyalarınız güvence altına alınarak herhangi bir kazaya karşı mağduriyetiniz engellenmiş olunur. Yakuplu evden eve nakliyat fiyatları nı bütçenizi aşmayan ekonomik fiyatlandırma ilkesi dahilinde en uygun aralıklarla belirlemekteyiz.

Evden eve nakliyat taşımacılığı diğer nakliye taşımacılığı şekillerine göre daha riskli sayılabilmektedir. Hele bir de yoğun nüfusun ve trafiğin olduğu yerlerde daha önemli bir hal alabilmektedir. Nakliye işlerinin sizin için bir işkenceye dönüşmesini istemiyorsanız, bu işte kaliteyi aramalısınız.

Yakuplu Nakliyat Firması

Yakuplu nakliyat firması bu anlamda size birçok seçenek sunmaktadır. Çok genç araç filosu, güler yüzlü hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet ile sizleri kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır. Hizmetlerinizde öncelikle ürünlerinizi garantimiz altına alıyoruz. Kurumsal bir firma olan Garanti Nakliyat evden eve nakliyat ile öncelikle müşteri hizmetlerinden randevu talep ediyorsunuz. Bilgi notu bıraktıktan sonra kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır.

Öncelikle ekspertizimiz sizlerin eşyalarınız ile ilgili bir bilgi analizi yapmaktadır. Bu analiz için öncelikle eşyaların sayısı, ağırlıkları, kapladıkları alan ve durumu belirtilir. Ekspertizin yapılış amacı her iki taraf içinde güvenilir bir hizmetin gerçekleşmesidir. Ekspertiz yapıldıktan sonra sizlere fiyatlandırma yapılacaktır. Siz bu analizden sonra işin ne kadar kaliteli bir biçimde yapıldığını göreceksiniz. Fiyat konusunda bir anlaşma sağlandıktan sonra sizin belirlediğiniz bir zamanda personellerimiz taşıma işlemlerini gerçekleştirecektir.

parça eşya taşımacılığı
parça eşya taşımacılığı
Yakuplu Evden Eve Nakliye Asansörlü Eşya Taşıma

Yakuplu evden eve nakliye asansörlü eşya taşıma işlemleri gerçekleştirileceği zaman personellerimiz eşyalarınızı en uygun koşullar altında gerçekleştirecektir. Eşyalarınız garanti altında taşınacaktır. Asansörlü taşıma sistemi ile Eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecektir. Eşyalarınız yapılarına göre çok güzel bir biçimde ambalajlanacaktır. Hassas olan eşyalarınız için özel önlemler alınacak bu yolla zarar görmeleri engellenmiş olacaktır.

Çok uygun koşullar altında ambalajlanan eşyalarınız ardından asansör yardımı ile aşağı indirilmektedir. İndirilen eşyalar çok güzel bir biçimde istiflendirilerek istenilen yere götürülmektedir. Eşyalar yeni evinize götürülürken yine aynı işlem aşamaları uygulanmaktadır. Nakliyat işlemi bittikten sonra siz sadece yeni evinizde oturmaya gideceksiniz.

Yakuplu Evden Eve Nakliyat Firma Adresleri

Yakuplu evden eve nakliyat son derece kaliteli işini kurumsal firmaya bağlamaktadır. Firmamız ile ilgili doğabilecek en ufak hata üstlenilmektedir. Bu yolla siz değerli müşterilerimiz kesinlikle mağdur edilmeyecektir. Kurumsal firmanın vermiş olduğu bütün düzeni ve mekanizmayı Kavaklı nakliyat hizmetlerinin her aşamasında göreceksiniz. Eğer siz de başınız ağrımadan kaliteli ve sorunsuz bir iş almak istiyorsanız muhakkak bize ulaşın.

ETİKETLER :
yakuplu asansörlü taşıma, yakuplu evden eve taşıma, yakuplu nakliyat

1 Yorum

 • Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat - 0532 136 91 52 Yağmur Nakliyat

  […] Yakuplu nakliyat, Beylikdüzü ‘ta hizmet veren sayısız nakliye firmasından biri değil, bugün bu sektöre en uzun yıllardır, sayısız müşteriye hizmet götürmenin gururu, ve bölgede en geniş ve en kaliteli hizmet donanıma ve rafaranslarına sahip firmadır. […]

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir